Home | Wedstrijdzwemmen

Trainingstijden

 

                          M1-selectie       M2-selectie       M3-selectie       M4-selectie      
Maandag       18:45 - 19:30
Dinsdag 18:00 - 18:45 18:00 - 18:45 18:45 - 19:30 18:45 - 19:30
Donderdag 18:00 - 18:45 18:00 - 18:45 18:45 - 19:30 18:45 - 19:30
Vrijdag        

 

                          A-selectie          B-selectie          C-selectie          D-selectie         
Maandag 18:45 - 20:00 18:45 - 20:00 18:45 - 19:30                           
Dinsdag 18:00 - 19:30 18:00 - 19:30 18:00 - 18:45 18:45 - 19:30
Donderdag 18:00 - 19:30 18:00 - 19:30 18:00 - 18:45 18:45 - 19:30
Vrijdag 19:30 - 20:30     19:30 - 20:30

 

Indeling selecties

M1-selectie                    M2-selectie                    M3-selectie                    M4-selectie                   

Justin de Boer

Guido Farenhorst

Levi Groothuis

Ruben Hillebrand

Nils Pit

Bindi Snijdelaar

Nikki Flierman

Bert Hagting

Liv Heesemans

Licianne Jungeling

Maya Scholtens

Romy Spoelder

Renske van Aalst

Eva Arkenbout

Lars de Haas

Collard Jungeling

Britt Kok

Tibeau Sijtsma

Jesper Dinger

Thijs Fintelman

Iris Kasteel

Lotte Klaver

Kimberley Olieman

Gijs Vesseur

 

A-selectie                    A-selectie                    B-Jeugd                        B-Junioren                   

Lisanne Andeweg

Charlotte Brinkman

Irene Hanse

Annemarie ten Have

Hilde Jonkman

Martijn Kip

Patrick Kip

Anne Kooij

Dagmar Kruik

Chantal Mulders

Leonie Nijenhuis

Ted Ruiter

Cynthia Smit

Arwin Stoop

Danique Stoop

Ilmar Stoop

Jarick Stoop

Jaimy Straatman

Ilse Tonkens

Joep Versluis

Yoren van Aalst

Didi Gest

Tom Reurink

Manon Smidt

Suzanne Vesseur

Myrthe Dam

Mandy Hagting

Wendy Kasteel

 

C-selectie                    D-selectie                   

Vera Bakker

Robin Gussenhoven

Idske Roest

Myrthe Spoelder

Marte Straatman

Liesbeth Bruinekool

Thomas van Dongen

José Hagting

Kimberley Kluft

Dian Loman

Kenny Noorlander

Jan-Peter Swager

 

Sponsoren