Home | Wedstrijdzwemmen

Trainingstijden en trainers

 

                          M1-selectie       M2-selectie       M3-selectie       M4-selectie      
Maandag      

18:45 - 19:30

Bart

Dinsdag

18:00 - 18:45

Greet

18:00 - 18:45

Greetje

18:45 - 19:30

Greet

18:45 - 19:30

Greetje

Donderdag

18:00 - 18:45

Greetje

18:00 - 18:45

Albert

18:45 - 19:30

Greetje

18:45 - 19:30

Irene

Vrijdag

 

 

     

 

                          A-selectie          B-selectie          C-selectie          D-selectie         
Maandag

18:45 - 20:00

David

18:45 - 20:00

Bart

18:45 - 19:30 

Bart

                         
Dinsdag

18:00 - 19:30

Dennis

18:00 - 19:30

Bart

18:00 - 18:45

Bart

18:45 - 19:30

Bart

Donderdag

18:00 - 19:30

Bart

18:00 - 19:30

Leonie/Ferdy

18:00 - 18:45

Leonie/Ferdy

18:45 - 19:30

Leonie/Ferdy

Vrijdag

19:30 - 21:00

 

   

19:30 - 20:30

 

 

Indeling selecties

M1-selectie                    M2-selectie                    M3-selectie                    M4-selectie                   

Noortje Boelens

Niels Hillebrand

Reyn Hofstra

Yarnick Jungeling

Tim Kok

Ylene Zondervan

Guido Farenhorst

Levi Groothuis

Ruben Hillebrand

Nils Pit

Luc Smits

Esmee Verhoef

Justin de Boer

Nikki Flierman

Bert Hagting

Licianne Jungeling

Tibeau Sijtsma

Bindi Snijdelaar

Renske van Aalst

Eva Arkenbout

Lars de Haas

Collard Jungeling

Iris Kasteel

Gijs Vesseur

 

A-selectie                    A-selectie                    A-Jeugd                        B-Junioren                   

Yoren van Aalst

Lisanne Andeweg

Didi Gest

Irene Hanse

Annemarie ten Have

Hilde Jonkman

Julia Keijzer

Martijn Kip

Patrick Kip

Dagmar Kruik

 

Chantal Mulders

Leonie Nijenhuis

Cynthia Smit

Lesley Smits

Danique Stoop

Ilmar Stoop

Jarick Stoop

Jaimy Straatman

Joep Versluis

 

Myrthe Dam

Wendy Kasteel

Tom Reurink

Marte Straatman

Suzanne Vesseur

Jesper Dinger

Niels Doppenberg

Thijs Fintelman

Mandy Hagting

Lotte Klaver

Britt Kok

Kimberley Olieman

 

C-selectie                    D-selectie                   

Liv Heesemans

Idske Roest

Maya Scholtens

Manon Smidt

Myrthe Spoelder

Romy Spoelder

Liesbeth Bruinekool

Thomas van Dongen

José Hagting

Dian Loman

Harmen Ree

 

Sponsoren