Home | Wedstrijdzwemmen

Uitslagen Wedstrijdzwemmen

Uitslagen 2017-2016

 

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

14-10-2017

Junioren/Jeugd circuit deel 1

Zwolle

07-10-2017

Limietwedstrijd korte baan

Drachten

07-10-2017

Swimkick/Minioren circuit deel 1

Zwolle

30-09-2017

Nat. zwemcompetitie deel 1

Hardenberg

16-09-2017

Minioren/Junioren circuit deel 1

Zwolle

 

 

 

Uitslagen 2016-2017

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

24-06-2017

Midzomer medaillewedstrijd

't Harde

17/18-06-2017

Gelderse B Kampioenschappen

Doetinchem

10/11-06-2017

Regio Minioren Finale

Vaassen

27-05-2017

Medaillewedstrijd

Apeldoorn

20/21-05-2017

27/28-05-2017

Regio Kampioenschappen lange baan

Nijmegen

13-05-2017

Nat. zwemcompetitie deel 5

Wezep

07-05-2017

Regiokampioenschap Lange Afstanden

Nijmegen

06-05-2017

Minioren/Junioren circuit deel 4

Genemuiden

15-04-2017

Den Braven Trofee

Dronten

10-04-2017

Airgunnerstrofee

Dronten

06/09-04-2017

Swim Cup / NK lange baan

Eindhoven

08-04-2017

Swimkick/Minioren circuit deel 4

Lelystad

01-04-2017

Junioren/Jeugd circuit deel 4

Zwolle

25-03-2017

Limietwedstrijd (50m)

Drachten

25-03-2017

LAC periode 2 deel 2

Apeldoorn

18-03-2017

Minioren/Junioren circuit deel 3

Genemuiden

11-03-2017

Nat. zwemcompetitie deel 4

Dronten

04-03-2017

Limietwedstrijd (50m)

Drachten

19-02-2017

Limietwedstrijd (50m)

Amersfoort

11-02-2017

Nat. zwemcompetitie deel 3

Amersfoort

05-02-2017

Junioren/Jeugd circuit deel 3

Zwolle

04-02-2017

Limietwedstrijd (50m)

Drachten

26/29-01-2017

NJJK korte baan

Eindhoven

28/29-01-2017

Gelderse B kampioenschappen

Arnhem

21-01-2017

Swimkick/Minioren circuit deel 3

Lelystad

21-01-2017

LAC periode 2 deel 1

Dronten

14/15-01-2017

07/08-01-2016

Gelderse kampioenschappen

Doetinchem

17-12-2016

Kerstwedstrijd

Ede

17-12-2016

Swimkick/Minioren circuit deel 2

Lelystad

10-12-2016

Junioren/Jeugd circuit deel 2

Zwolle

26-11-2016

Limietwedstrijd (25m)

Drachten

26-11-2016

Minioren/Junioren circuit deel 2

Genemuiden

19-11-2016

LAC periode 1 deel 2

Nijkerk

12-11-2016

Nat. zwemcompetitie deel 2

Ede

04-11/06-11-2016

ONK korte baan

Hoofddorp

06-11-2016

Limietwedstrijd

Zwolle

29-10-2016

Clubkampioenschappen

   (Totaalklassement)

   (Verbeteringsbeker)

Dronten

22-10-2016

LAC periode 1 deel 1

Wezep

15-10-2016

Swimkick/Minioren circuit deel 1

Lelystad

08-10-2016

Junioren/Jeugd circuit deel 1

Zwolle

01-10-2016

Nat. zwemcompetitie deel 1

Wezep

17-09-2016

Minioren/Junioren circuit deel 1

Genemuiden

 

 

 

Uitslagen 2015-2016

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

25-06-2016

Midzomer Medaillewedstrijd

't Harde

16-19-06-2016

NJJK Lange Baan

Dordrecht

18/19-06-2016

Gelderse B Kampioenschappen

Arnhem

18-06-2016

Minioren Meet deel 5

Dronten

11/12-06-2016

Gelderse Minioren Finale

Vaassen

21/22-05-2016

28/29-05-2016

Gelderse Kampioenschappen

Nijmegen

28-05-2016

Minioren Meet deel 4

Zutphen

21-05-2016

ZWNF Vierkamp deel 5

Dronten

23-04-2016

Limietwedstrijd

Drachten

23-04-2016

Minioren Circuit deel 5

Lelystad

18-04-2016

Airgunnerstrofee

Dronten

16-04-2016

Nat. zwemcompetitie deel 5

Nunspeet

02-04-2016

Regio Oost B competitie deel 5

Ede

26-03-2016

Den Braven Trofee

Dronten

19-03-2016

LAC deel 4

Nijkerk

19-03-2016

Minioren Circuit deel 4

Lelystad

19-03-2016

Limietwedstrijd 

Drachten

12-03-2016

Sterren Cup

Nunspeet

12-03-2016

Minioren Meet deel 3

Apeldoorn

12-03-2016

Regio Lange Afstand Kampioenschappen

Nijmegen

05-03-2016

Nat. zwemcompetitie deel 4

Ede

13-02-2016

Regio Oost B competitie deel 4

Nunspeet

06-02-2016

ZWNF Vierkamp deel 3

Wezep

06-02-2016

LAC deel 3

Dronten

30/31-01-2016

Gelderse Winter B Kampioenschappen

Zutphen

28/31-01-2016

NJJK Korte Baan

Amsterdam

23-10-2016

Minioren Circuit deel 3

Lelystad

16-01-2016

Nat. zwemcompetitie deel 3

Dronten

09/10-01-2016

Gelderse kampioenschappen korte baan

Doetinchem

09-01-2016

Minioren Meet deel 2

Wapenveld

12-12-2015

Minioren Circuit deel 2

Lelystad

12-12-2015

LAC deel 2

Apeldoorn

28-11-2015

ZWNF Vierkamp deel 2

Harderwijk

21-11-2015

Regio Oost B competitie deel 3

Apeldoorn

14-11-2015

Nat. zwemcompetitie deel 2

Wezep

07-11-2015

Clubkampioenschappen

   (uitslagen EZ en MAS)

   (Totaalklassement)

   (Verbeteringsbeker)

Dronten

30-10/1-11-2015

ONK Korte Baan

Tilburg

31-10-2015

Minioren Meet deel 1

Vaassen

31-10-2015

LAC deel 1

Wezep

24-10-2015

ZWNF Vierkamp deel 1

Nijkerk

17-10-2015

Regio Oost B competitie deel 2

Dronten

10-10-2015

Minioren Circuit deel 1

Lelystad

03-10-2015

Nat. zwemcompetitie deel 1

Ede

19-09-2015

Regio Oost B competitie deel 1

Wezep

12-09-2015

Piepertoernooi

Emmeloord

 

 

 

Uitslagen 2014-2015

 

Datum                      

Wedstrijd

Plaats

27-06-2015

Limietwedstrijd

't Harde

20-06-2015

Flevomeerkamp

Almere

13/14-06-2015

Provinciale Minioren Finales

Vaassen

11/14-06-2015

NJJK lange baan

Eindhoven

06/07-06-2015

Gelderse B kampioenschappen

Doetinchem

06-06-2015

Flevomeerkamp

Dronten

16/17-05-2015

30/31-05-2015

Gelderse kampioenschappen

Nijmegen

16-05-2015

Flevomeerkamp

Lelystad

09-05-2015

Limietwedstrijd

Vaassen

25-04-2015

Minioren Meet deel 3

Vaassen

25-04-2015

Sprintlimietwedstrijd

   (Totaalklassement)

Dronten

20-04-2015

Airgunnerstrofee

Dronten

18-04-2015

Limietwedstrijd

Drachten

18-04-2015

LAC deel 4

Wezep

18-04-2015

Minioren Circuit deel 5

Lelystad

04-04-2015

Den Braven Trofee

Dronten

28-03-2015

Nationale zwemcompetitie deel 5

Ede

21-03-2015

Minioren Circuit deel 4

Lelystad

14-03-2015

Limietwedstrijd

Drachten

14-03-2015

Gelderse lange afstand kampioenschappen

Nijmegen

07-03-2015

Nationale zwemcompetitie deel 4

Nunspeet

28-02-2015

Limietwedstrijd

Drachten

28-02-2015

IJsselmeercup

Emmeloord

28-02-2015

LAC deel 3

Dronten

14-02-2015

Clubkampioenschappen

   (Totaalklassement)

Dronten

07-02-2015

Regio Oost A-competitie deel 4

Wageningen

29-01/01-02-2015

NJJK Korte Baan

Amsterdam

31-01/01-02-2015

Gelderse winter B kampioenschappen

Nijkerk

24-01-2015

Minioren Circuit deel 3

Lelystad

17-01-2015

Nationale zwemcompetitie deel 3

Ede

10/11-01-2015

Gelderse winter kampioenschappen

Arnhem

10-01-2015

Flevomeerkamp

Almere

13-12-2014

Minioren Circuit deel 2

Lelystad

06-12-2014

LAC deel 2

Nijkerk

29-11-2014

Regio Oost A-competitie deel 3

Apeldoorn

15-11-2014

Nationale zwemcompetitie deel 2

Dronten

07/09-11-2014

ONK korte baan

Tilburg

01-11-2014

Regio Oost A-competitie deel 2

Vaassen

25-10-2014

Flevomeerkamp deel 1

Urk

23-10-2014

Uitreiking verbeteringsbeker

Dronten

18-10-2014

Minioren Meet deel 1

Zutphen

18-10-2014

LAC deel 1

Apeldoorn

11-10-2014

Nationale zwemcompetitie deel 1

Wezep

04-10-2014

Minioren Circuit deel 1 

Lelystad

20-09-2014

Regio Oost A-competitie deel 1

Dronten

13-09-2014

Pieperfestival 

Emmeloord

 

 

 

Uitslagen 2013-2014

 

Datum                      

Wedstrijd

Plaats

28-06-2014

Medaille wedstrijd

't Harde

21-06-2014

Medaille wedstrijd

Apeldoorn

19/22-06-2014

NJK Lange Baan

Amsterdam

31-05/01-06-2014

Gelderse B Kampioenschappen

Doetinchem

17/18-05-2014

24/25-05-2014

Gelderse Kampioenschappen

Nijmegen

19-04-2014

Den Braven Trofee

   (Beker klassement)

Dronten

14-04-2014

Airgunnerstrofee

Dronten

10/13-04-2014

Swim Cup / NK

Eindhoven

12-04-2014

LAC deel 4

Wezep

05-04-14

Limietwedstrijd

Drachten

05-04-14

Minioren deel 5

Wapenveld

29-03-2014

E.on Nat. zwemcompetitie deel 5

Nunspeet

22-03-2014

Minioren deel 4

Wapenveld

15-03-2014

Gelderse B deel 5

Veenendaal

08-03-2014

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 4

Ede

01-03-2014

Limietwedstrijd

Drachten

22/23-02-2014

GLAC

Veenendaal

22-02-2014

IJselmeercup

Emmeloord

15-02-2014

Limietwedstrijd

Drachten

15-02-2014

Limietwedstrijd

Wezep

08-02-2014

Gelderse B deel 4

Wezep

01/02-02-2014

Gelderse Winter B Kampioenschappen

Nijkerk

31-01/02-02-2014

NJK Korte Baan

Amsterdam

25-01-2014

LAC deel 3

Wezep

25-01-2014

Minioren deel 3

Wapenveld

18-01-2014

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 3

Nunspeet

11/12-01-2014

Gelderse Winter Kampioenschappen

Arnhem

14-12-2013

Minioren deel 2

Vaassen

07/08-12-2013

Gelderse Sprint Kampioenschappen

Doetinhem

30-11-2013

Gelderse B deel 3

Dronten

17-11-2013

SportEmotion Cup

Amsterdam

16-11-2013

LAC deel 2

Apeldoorn

09-11-2013

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 2

Dronten

02-11-2013

Clubkampioenschappen

  (Totaalklassement)

  (Verbeteringsbeker)

Dronten

01/03-11-2013

ONK Korte Baan

Dordrecht

26-10-2013

Gelderse B deel 2

Nunspeet

12-10-2013

Minioren deel 1

Wapenveld

12-10-2013

LAC deel 1

Dronten

11-10-2013

Gelderse B deel 1

Dronten

05-10-2013

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 1

Wezep

28-09-2013

Sprint wedstrijd

  (Totaalklassement)

Dronten

14-09-2013

Piepertoernooi

Emmeloord

 

 

 

Uitslagen 2012-2013

 

Datum                      

Wedstrijd

Plaats

29-06-2013

Medaille wedstrijd

't Harde

21/23-06-2013

NJK Lange Baan

Utrecht

01/02-06-2013

Gelderse B Kampioenschappen

Nijkerk

01-06-2013

Rabo Cup

Wolvega

11/12-05-2013

25/26-05-2013

Gelderse Kampioenschappen

Nijmegen

18-05-2013

Sprintlimietwedstrijd

  (Totaalklassement)

Dronten

27-04-2013

LAC deel 4

Deventer

20/21-04-2013

Gelderse Sprint Kampioenschappen

Lelystad

15-04-2013

Airgunnerstrofee

Dronten

13-04-2013

Speedo deel 5

Wapenveld

06-04-2013

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 5

Nunspeet

04/07-03-2013

SwimCup

Eindhoven

30-03-2012

Den Braven Trofee

Dronten

23-03-2013

Speedo deel 4

Wapenveld

16-03-2013

Gelderse B deel 5

Harderwijk

09-03-2013

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 4

Ede

02-03-2013

Clubkampioenschappen

  (Totaalklassement)

Dronten

23-02-2013

Limietwedstrijd

Drachten

09-02-2013

Gelderse B deel 4

Wezep

02/03-02-2013

Gelderse Winter B Kampioenschappen

Nijkerk

01/03-02-2013

NJK Korte Baan

Amsterdam

26-01-2012

Speedo deel 3

Wapenveld

26-01-2012

LAC deel 3

Wezep

19-01-2013

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 3

Ede

12/13-01-2013

Gelderse Winter Kampioenschappen

Arnhem

05-01-2013

Limietwedstrijd

Emmeloord

15-12-2012

Medaillewedstrijd

Wezep

08-12-2012

Speedo deel 2

Wapenveld

01-12-2012

Gelderse B deel 3

Dronten

24-11-2012

LAC deel 2

Wezep

17-11-2012

Limietwedstrijd

Drachten

10-11-2012

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 2

Dronten

26/28-10-2012

ONK Korte Baan

Amsterdam

20-10-2012

Gelderse B deel 2

Nunspeet

06-10-2012

Speedo deel 1

Wapenveld

29-09-2012

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 1

Wezep

22-09-2012

Lac deel 1

Dronten

15-09-2012

Gelderse B deel 1

Apeldoorn

08-09-2012

Piepertoernooi

Emmeloord

 

 

 

Uitslagen 2011-2012

 

Datum 

Wedstrijd 

Plaats

30-06-2012

Midzomer Medaillewedstrijd

   (Uitslag per categorie)

't Harde

23/24-06-2012

NK Sprint

Heerenveen

16-06-2012

Rabo Cup

Wolvega

09/10-06-2012

Gelderse B Kampioenschappen

Arnhem

08/10-06-2012

ONK Lange Baan

Amsterdam

02/03-06-2012

Kring Speedo Finale

Doetinchem

26-05-2012

Sprinttoernooi

  (Totaalklassement)

Dronten

12/13-04-2012

19/20-04-2012

Gelderse Kampioenschappen

Nijmegen

21/22-04-2012

Gelderse Sprint Kampioenschappen

Lelystad

16-04-2012

Airgunnerstrofee

Dronten

14-04-2012

Speedo deel 5

Wapenveld

12/15-04-2012

SwimCup

Eindhoven

07-04-2012 

Den Braven Trofee

Dronten 

31-03-2012

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 5

Nunspeet

24-03-2012

Gelderse B deel 5

Wageningen

16/18-03-2012

SwimCup

Amsterdam

17-03-2012

Speedo deel 4

Wapenveld

10-03-2012

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 4

Beilen

03-03-2012

Limietwedstrijd

Nunspeet

25/26-02-2012

GLAK

Veenendaal

18-02-2012

Limietwedstrijd

   (Totaalklassement)

Emmeloord

11-02-2012

Gelderse B deel 4

Culemborg

03/05-02-2012

NJK Korte Baan

Amsterdam

04/05-02-2012

Gelderse Winter B Kampioenschappen

Nijkerk

28-01-2012

Speedo deel 3

Wapenveld

28-01-2012

LAC periode 3 deel 2

Dronten

27/29-01-2012

ONMK Korte Baan

Terneuzen

21-01-2012

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 3

Dronten

14/15-01-2012

Gelderse Winter Kampioenschappen

Doetinchem

07-01-2012

LAC periode 3 deel 1

Lelystad

10-12-2011

Speedo deel 2

Wapenveld

10-12-2011

LAC periode 2 deel 2

Apeldoorn

03/05-12-2011

ONK Lange Baan

Eindhoven

26-11-2011

Gelderse B deel 3

Dronten

19-11-2011

LAC periode 2 deel 1

Wezep

12-11-2011

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 2

Emmeloord

05-11-2011

Clubkampioenschappen

   (Totaalklassement)

Dronten

29-10-2011

Gelderse B deel 2

Nunspeet

08-10-2011

Speedo deel 1

Wapenveld

08-10-2011

LAC periode 1

Heereveen

01-10-2011

E.ON Nat. zwemcompetitie deel 1

Beilen

17-09-2011

Gelderse B deel 1

Ede

10-09-2011

Piepertoernooi

Emmeloord

 

 

Nat. zwemcompetitie deel 1

 

Limietwedstrijd

 

LAC periode 1 deel 2

 



LAC periode 1 deel 2

 

Limietwedstrijd (50m)

 

Genemuiden

 

Swimkick/Minioren circuit deel 4

 

Lelystad

 

Genemuiden

 

07-10-2017

 

Limietwedstrijd korte baan

 

Sponsoren