Home | Wedstrijdzwemmen

Wedstrijdkalender

Uitleg deelname wedstrijden

 

December

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

16/17-12-2017

Gelderse B Kampioenschappen

Zutphen

Danique Stoop

- Acceptatie

21/23-12-2017

ONK korte baan

Hoofddorp

Danique Stoop

- Limieten

23-12-2017

Kerstwedstrijd

Ede

Greetje Stoop

- Uitnodiging

 

 

Januari

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

13-01-2018

Nat. zwemcompetitie deel 2

Zwolle

Erica Dinger

18/21-01-2018

ONMK korte baan

Terneuzen

Remco Veerkamp

20-01-2018

Junioren/Jeugd circuit deel 3

Zwolle

Carla Kramer

27-01-2018

LAC periode 2 deel 1

Dronten

Charlotte Brinkman

27-01-2018

Swimkick/Minioren circuit deel 2

Zwolle

Greetje Stoop

 

 

Februari

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

03-02-2018

Nat. zwemcompetitie deel 3

Genemuiden

Erica Dinger

11-02-2018

Minioren/Junioren circuit deel 3

   (let op dit is een zondag!)

Zwolle

Greetje Stoop

17-02-2018

Clubkampioenschappen

Dronten

Danique Stoop

24-02-2018

Limietwedstrijd lange baan

Drachten

Danique Stoop

26-02/02-03-2018

Zwemvierdaagse

Dronten

 

 

 

Maart

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

03/04-03-2018

Regio Lange Afstand Kampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

10-03-2018

Swimkick/Minioren circuit deel 3

Zwolle

Greetje Stoop

10-03-2018

Limietwedstrijd lange baan

Drachten

Danique Stoop

17-03-2018

Nat. zwemcompetitie deel 4

Dronten

Erica Dinger

24-03-2018

Junioren/Jeugd circuit deel 4

Zwolle

Carla Kramer

31-03-2018

Den Braven Trofee

Dronten

Danique Stoop

 

 

April

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

06/08-04-2018

Swim Cup deel 2

Den Haag

Danique Stoop

08-04-2018

Gelderse Minioren Sprintkampioenschappen

 

Greetje Stoop

13/15-04-2018

Swim Cup deel 3

Eindhoven

Danique Stoop

14-04-2018

Minioren Cup

Eindhoven

Greetje Stoop

14-04-2018

LAC periode 2 deel 2

Wezep

Charlotte Brinkman

15-04-2018

Junioren Cup

Eindhoven

Greetje Stoop

16-04-2018

Airgunnerstrofee

Dronten

Everinta Kruik

21-04-2018

Nat. zwemcompetitie deel 5

Zwolle

Erica Dinger

 

 

Mei

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

03/06-05-2018

ONMK lange baan

Den Haag

Remco Veerkamp

12-05-2018

Limietwedstrijd lange baan

Drachten

Danique Stoop

26/27-05-2018

Gelderse Kampioenschappen lange baan

Nijmegen

Danique Stoop

26-05-2018

Miniorenmeet

Vaassen

Greetje Stoop

 

 

Juni

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

02/03-06-2018

Gelderse Kampioenschappen lange baan

Nijmegen

Danique Stoop

02-06-2018

ZMC Masterwedstrijd

Dronten

Remco Veerkamp

09/10-06-2018

Gelderse Minioren Finale

 

Greetje Stoop

14/17-06-2018

NJJK lange baan

 

Danique Stoop

- Limieten

16/17-06-2018

Gelderse B Kampioenschappen

 

Danique Stoop

21/23-06-2018

ONK lange baan

 

Danique Stoop

- Limieten

30-06-2018

Midzomer Medaille

't Harde

 

 

Sponsoren