Home | Wedstrijdzwemmen

Wedstrijdkalender

Uitleg deelname wedstrijden

 

September

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

14-09-2017

Sponsorzwemmen

Dronten

Greetje Stoop

22-09-2018

Minioren-Junioren circuit deel 1

Zwolle

Marianne Jungeling

 

Oktober

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

06-10-2018

Nationale zwemcompetitie deel 1

Genemuiden

Erica Dinger

13-10-2018

Swimkick-Minioren circuit deel 1

Zwolle

Marianne Jungeling

13-10-2018

LAC periode 1 deel 1

Dronten

 

20-10-2018

Junioren-Jeugd circuit deel 1

Zwolle

Carla Kramer

26/28-10-2018

Swim Cup deel 1

Amsterdam

Danique Stoop

27-10-2018

Miniorenmeet deel 1

Apeldoorn

Marianne Jungeling

 

November

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

03-11-2018

Junioren-Jeugd circuit deel 2

Zwolle

Carla Kramer

10-11-2018

LAC periode 1 deel 2

Apeldoorn

 

17/18-11-2018

Regiokampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

24/25-11-2018

Regiokampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

 

December

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

08-12-2018

Minioren-Junioren circuit deel 2

Zwolle

Marianne Jungeling

13/16-12-2018

NJJK korte baan

 

Danique Stoop

15/16-12-2018

Regio B kampioenschappen

Zutphen

Dagmar Kruik

15-12-2018

Miniorenmeet deel 2

Dronten

Marianne Jungeling

21/23-12-2018

ONK korte baan

 

Danique Stoop

 

Januari

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

12-01-2019

Nationale Competitie deel 2

Dronten

Erica Dinger

19-01-2019

Junioren-Jeugd circuit deel 3

Zwolle

Carla Kramer

24/27-01-2019

ONMK korte baan

Zwolle

 

26-01-2019

Swimkick-Minioren circuit deel 2

Zwolle

Marianne Jungeling

26-01-2019

LAC periode 2 deel 1

Nijkerk

 

 

Februari

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

02-02-2019

Clubkampioenschappen

Dronten

Danique Stoop

09-02-2019

Nationale Competitie deel 3

Emmeloord

Erica Dinger

 

Maart

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

02-03-2019

Minioren-Junioren circuit deel 3

Zwolle

Marianne Jungeling

09/10-03-2019

Lange afstand kampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

16-03-2019

Junioren-Jeugd circuit deel 4

Zwolle

Carla Kramer

23-03-2019

Nationale Competitie deel 4

Kampen

Erica Dinger

30-03-2019

Gelderse Minioren Sprint Kampioenschappen

Arnhem

Greetje Stoop

 

April

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

05/7-04-2019

Swim Cup deel 2

Den Haag

Danique Stoop

05-04-2019

NJK 800/1500

Den Haag

Danique Stoop

06-04-2019

LAC periode 2 deel 2

Emmeloord

 

12/14-04-2019

Swim Cup deel 3

Eindhoven

Danique Stoop

12-04-2019

NK 5000m

Eindhoven

Danique Stoop

14-04-2019

Junior Swim Cup

Eindhoven

Greetje Stoop

15-04-2019

Airgunnerstrofee

Dronten

Everinta Kruik

20-04-2019

Den Braven Trofee

Dronten

Danique Stoop

 

Mei

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

02-05-2019

ONMK

Amersfoort

 

11-05-2019

Swimkick-Minioren circuit deel 3

Zwolle

Marianne Jungeling

18/19-05-2019

Regiokampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

25/26-05-2019

Regiokampioenschappen

Nijmegen

Danique Stoop

25-05-2019

Miniorenmeet deel 3

Wapenveld

Marianne Jungeling

 

Juni

 

Datum

Wedstrijd

Plaats

 Contactpersoon

01/2-06-2019

Regio Minioren Finales

 

Greetje Stoop

13/16-06-2019

NJJK

 

Danique Stoop

15/16-06-2019

Regio B kampioenschappen

 

Dagmar Kruik

21/23-06-2019

ONK

 

Danique Stoop

29-06-2019

Limietwedstrijd

 't Harde

29-06-2019

 

Sponsoren