Wedstrijdzwemmen

Trainingstijden

Dag M1-selectie M2-selectie M3-selectie M4-selectie
maandag --:-----:-- uur --:-----:-- uur --:-----:-- uur 18:45-19:30 uur
dinsdag 18:00-18:45 uur 18:00-18:45 uur 18:45-19:30 uur 18:45-19:30 uur
donderdag 18:00-18:45 uur 18:00-18:45 uur 18:45-19:30 uur 18:45-19:30 uur
Dag A-selectie B-selectie C-selectie D-selectie
maandag 18:45-20:00 uur 18:45-20:00 uur 18:45-19:30 uur --:-----:-- uur
dinsdag 18:00-19:30 uur 18:00-19:30 uur 18:00-18:45 uur 18:45-19:30 uur
donderdag 18:00-19:30 uur 18:00-19:30 uur 18:00-18:45 uur 18:45-19:30 uur
vrijdag 19:30-20:30 uur --:-----:-- uur --:-----:-- uur 19:30-20:30 uur

Indeling selectie

M1-selectie M2-selectie M3-selectie M4-selectie
Justin de Boer, Guido Farenhorst, Levi Groothuis, Ruben Hillnd, Nils Pit, Bindi Snijdelaar Nikki Flierman, Bert Hagting, Liv Heesemansm, Licianne Jungeling, Maya Scholtens, Romy Spoelder Renske van Aalst, Eva Arkenbout, Lars de Haas, Collard Jungeling,tt Kok, Tibeau Sijtsma, Jesper Dinger, Thijs Fintelman, Iris Kasteel, Lotte Klaver, Kimberley Olieman, Gijs Vesseur
.
A-selectie A-selectie B-selectie B-selectie C-selectie D-selectie
Lisanne Andeweg, Charlottenkman, Irene Hanse, Annemarie ten Have, Hilde Jonkman, Martijn Kip, Patrick Kip, Anne Kooij, Dagmar Kruik, Chantal Mulders Leonie Nijenhuis, Ted Ruiter, Cynthia Smit, Arwin Stoop, Danique Stoop, Ilmar Stoop, Jarick Stoop, Jaimy Straatman, Ilse Tonkens, Joep Versluis Yoren van Aalst, Didi Gest, Tom Reurink, Manon Smidt, Suzanne Vesseur Myrthe Dam, Mandy Hagting, Wendy Kasteel Vera Bakker, Robin Gussenhoven, Idske Roest, Myrthe Spoelder, Marte Straatman Liesbethinekool, Thomas van Dongen, José Hagting, Kimberley Kluft, Dian Loman, Kenny Noorlander, Jan-Peter Swager,

Wedstrijdzwemmen

Commissie

Lid Functie Contact
Luuk Hagting Bestuurslid Wedstrijdzwemmen wedstrijdzwemmen@zuiderzeezwemmers.nl
Mirjam Ribberink Secretaris -
Everinta Kruik Official Coördinator vof@zuiderzeezwemmers.nl
Carla Kramer Wedstrijd secretariaat -
Irene Kasteel Trainster -
Greetje Stoop Trainster -
Bart Kuijpers Trainer -
Dennis Kip Trainer -
Co Hanse Trainer -
Greet Vaatstra Trainer -